Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


Drzwi, okna, witryny

Foto

Drzwi i okna produkowane przez firmę mondex wykonywane są z najwyższej jakości nowoczesnych elementów. Szeroka gama form i  wypełnień drzwiowych oraz bogata kolorystyka zapewniają możliwość zastosowania zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizowanych.

Profile używane do produkcji ślusarki aluminiowej dzieli się na tzw. ciepłe i zimne. Różnica polega na  zastosowaniu w profilach "ciepłych" kształtowników połączonych przekładką termiczną wykonaną z  poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym pełniącą rolę izolatora cieplnego. 
Zamawiając drzwi aluminiowe w firmie mondex klient ma możliwość wyboru gotowego wypełnienia drzwiowe lub wykonania wypełnienia według własnego projektu.

Oferujemy gotowe panele drzwiowe  firmy Ł&K, które produkowane są z blach o gr. 1,5mm lub z PCV z wypełnieniem z pianki poliuretanowej, lakierowane wg palety RAL lub oklejane okleinami drewnopodobnymi. Istnieje  możliwość wyboru rodzaju przeszklenia, ornamentu. Wypełnienia nowoczesne posiadają elementy ze stali nierdzewnej.

Drzwi aluminiowe z wypełnieniem wykonanym według własnego projektu klienta pozwalają na stworzenie oryginalnych, jedynych i niepowtarzalnych drzwi.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH