Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


FASADY

Foto

to nowoczesne elewacje wykonane  w systemie aluminiowo - szklanym. Dzięki różnorodnym rozwiązaniom technicznym fasady posiadają bardzo bogaty zakres zastosowania umożliwiający projektantom i producentom realizację nawet najbardziej wyszukanych wizji.

Ze względu na budowę można wyodrębnić następujące typy fasad:

1. fasada słupowo-ryglowa: konstrukcję nośną stanowią pionowe słupy i poziome rygle natomiast szyby montowane są  od strony zewnętrznej tak, że elementy konstrukcji aluminiowej są widoczne w postaci linii podziału (patrz zdjęcie powyżej).

2. fasada strukturalna: bazuje na konstrukcji słupowo-ryglowej, szyby klejone są do profili za pomocą specjalnego konstrukcyjnego spoiwa silikonowego, elementy konstrukcji aluminiowej nie są z zewnątrz widoczne, co daje wrażenie szklanej powierzchni elewacji.

3. fasada semistrukturalna: konstrukcja słupowo-ryglowa, szyby mocowane mechanicznie od zewnątrz za pomocą płytek dociskowych, elementy konstrukcji aluminiowej nie są widoczne.

 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH